Среда, 08 Мая 2024, 01:40

Мариупольская частная общеобразовательная школа

«Лингва - XXI век»


Главная

«  Май 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031



Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


 

                                              школа основана в 1993 году                                                 в 2008 году школе
                                                                                                                                                     присвоено звание
                                                                                                                                          "Флагман Освіти України"

____________________________________________________________________________________


 В школі «Лінгва» викладаються понад 30 предметів базової освіти та варіативного компоненту.

   Сучасні мови (англійська, німецька, грецька), рідна мова, літе­ратура, етика, художня культура, музика, мистецтво, риторика, економіка та комп'ютерні технології,   ста­ли важливою частиною навчального плану школи. 

   Прикладна математика, аналітична геометрія, основи статистики поглиблюють основний курс математики у школі і викладаються для бажаючих удосконалити знання математики.

   Для починаючих у школі існує базовий рівень в тому числі іноземні мови та інформатика є обов’язковими для усіх учнів. Тих, хто при­йшов пізніше, навчають за перехідною програмою, ліквідуючи ті прогалини в знаннях, що заважають учневі встигати разом з інши­ми. В школі існує індивідуальне навчання за межами класу впро­довж 1 чи 2 чвертей. Є учні, що переходять через клас; ті, які навчаються екстерном. Роз­роблено технологію дистанційного навчання для тих, хто живе за межами Маріуполя, але хоче отримати освіту в "Лінгві".
   Всі сучасні форми навчання з успіхом реалізуються в школі, розширюючи мож­ливості вибору для учнів   найбільш референтної  форми.
   В початковій школі впроваджуються елементи розвиваючого навчання за програмами Ельконіна  - Давидова - Занкова. На уроках широко використовуються іг­рові форми, екскурсії, ситуації вільного вибору. Імпровізації, твор­чий пошук, уроки-казки ("Математичний океан", "Пригоди Буратіно", "В гостях у суфікса") та інші.
   Підліткам відповідають більш комунікативні технології: парні та групові форми занять, на яких діти змагаються в знаннях, навичках та вміннях — математична гра "Слабка ланка", "Еврика" — змагання-дебати з географії, дуже ці­каві для підлітків за формою та змістом інтегровані уроки, які ши­роко проводяться в школі. Наприклад: для 5 класу — мистецтво та музика "Пори року", 6 клас — німецька мова та біологія; 9 клас — географія німецькою мовою за темою "Німеччина — країна сучас­ної Європи"; 10 клас — "Кохання" — інтегрований урок за віршами англійських, українських та російських поетів.  Педа­гоги опановують метод проектів, який розвиває колективну твор­чість, відповідальність за рішення, сприяє розвитку креативного мислення.
 
   У старшій школі акцент робиться на самостійну дослід­ницьку діяльність із використанням інформаційних та телекомунікативних технологій; посилюється диференціація навчання та його індивідуалізація.
   Особливих успіхів школа досягла, навчаючи школярів інозем­ним мовам та комп'ютерним технологіям, використовуючи адапто­вані компенсаторні програми. Широкий простір у школі надається науковому консультуванню, олімпіадам, теоретичним та практич­ним семінарам, екскурсіям, наприклад, екскурсія "Чорні піски" зі справжніми замірами радіологічного фону; "Життя Чехова" з подо­рожжю до Ялти та Таганрога, «Історія Козацтва» - Хортиця, Свято - Микольський  монастир, відвідування історико-археологічних міст України – Хомутовський степ, Кам’яні могили. Учні приймають участь у навчальних екскурсіях  до Чехії, Польщі, Угорщини,  Греції , також  Німеччини та Англії.
   Стали доброю традицією предметні методичні тижні, програма яких наповнена різноманітними заходами: відкриті уроки, цікаві зустрічі, виставки екзотичних рослин та тварин, предметів старови­ни, предметів козацького побуту; конкурси малюнків на певну тему; конкурси віршів про математику, хімію; читання лекцій старшими школярами молодшим; конкурси ораторів, публічні промови.
   Дуже важливо, що всі учні школи навчаються з задоволенням, мають постійний інтерес до пошуку, знань, нової інформації. Учні школи дуже активні на уроках, вміють висловлювати свою думку, захищати свої погляди, дискутувати та знаходити вірну відповідь на всі питання.
Урок літератури у 5 класі
Урок української мови в 3 класі
Урок математики в 6 класі
Урок читання в 3 класі
4-ий клас після уроку математики